Słodka reklama naszej firmy

Otwierając nowy salon czy po prostu firmę chcemy, by jak najwięcej osób się o tym dowiedziało. Nic dziwnego, jako właściciele jesteśmy nakierowani na zysk z naszej sprzedaży czy sektora usługowego. By wszystko przebiegało w jak najlepszym porządku, warto zainwestować w reklamę.

Jednak XXI wiek to nie tylko ulotki reklamowe oraz plakaty. Dzisiejszy dział reklamowy idzie o krok dalej – polecane są profesjonalne animacje na otwarciach sklepów czy innego typu miejsc. Nikt tak jak profesjonaliści nie zadba o nasz wizerunek w oczach klientów. Coraz częściej animatorzy uzbrojeni są w słodki poczęstunek dla gości. Nie mamy tutaj na myśli pączków ociekających lukrem czy ciasteczek typu markizy – cukierki z logo firmy to hit ostatnich miesięcy i lat. Mnogość słodkości powoduje, że możemy stworzyć cukierki, jakich żadna inna firma nie będzie miała.

Rozważając zakup słodyczy reklamowych należy jednak wziąć pod uwagę kilka ich cech. Po pierwsze nie powinny one zawierać czekolady oraz nadzienia, ponieważ ich zjedzenie grozi ubrudzeniem, a także niezadowoleniem klienta. Zbyt małe słodkości mogą spowodować zakrztuszenie, dlatego zaleca się by cukierki były minimum średniej wielkości. Do jednych z najczęściej wybieranych należą krówki. Ten znany typ cukierka jest chętnie konsumowany przez klientów, którzy następnie zapamiętują nasz sklep i mają z nim miłe wspomnienia. Krówki reklamowe są więc świetnym pomysłem. Nie mniej ważną kwestią jest logo, które się na nich znajduje. Ważne by nie obejmowało one całego opakowania słodkości, lepszym pomysłem jest jego nadruk jednostronny – w dzisiejszych czasach klienci stronią od nachalnych reklam. Animacja wraz z słodkościami powinna sprawić, że otwarcie Twojego punktu usługowego będzie na „językach” bliskiej Ci społeczności, a właśnie o to chodzi.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep-Krówki