Torebki – klasyka i elgancja

Torebka dla kobiety to swego rodzaju atrybut. Jest to bardzo ważna i zauważalna część stylizacji, zatem bez wątpienia nie może być niezadbana czy nieładna. Stara, popękana torebka jest w stanie więcej szkód wyrządzić naszemu wizerunkowi, niż cokolwiek innego. Dlatego zdecydowanie warto zainwestować w piękną dopasowaną do naszego charakteru, modną torebkę. 


Modne torebki na sezon jesień zima

Zacznijmy może od zdefiniowania, jakie torebki modne są w nadchodzącym sezonie jesień – zima. Warto tu zauważyć, że obecnie często projektanci powracają co rozwiązań z początków XX. wieku. Ten trend zaznacza się także pośród modnych torebek.

puccini - torebki do sylwetki1

A zatem w modzie są na pewno torebki z widoczną klamrą na boku. Coraz większą popularnością cieszą się także kuferki, szczególnie te stylizowane nieco na stare z efektowną rączką. Ponadto oczywiście w modzie ciągle pozostają torebki typu oversize. Popularne są także torebki w kształcie podkowy lub łódki, szczególnie o ciekawych, kontrastowych połączeniach kolorystycznych.

Skórzane torebki Puccini

Wybierając torebkę, warto zainwestować w prawdziwą, dobrej jakości skórę. Dlaczego? Przede wszystkim skórzane torebki wyglądają zawsze bardzo elegancko i stylowo. Ponadto nie niszczą się one tak łatwo. Torebki ze skóry ekologicznej nieraz niestety mają przeróżne pęknięcia czy otarcia wyglądające po prostu kiepsko.

A dlaczego akurat firma Puccini? Otóż marka ta stosuje jedynie skórę najwyższej jakości. Ponadto oferta tej firmy jest bardzo bogata – każda kobieta znajdzie tam torebkę odpowiednia dla siebie.

Torebka damska skórzana Puccini model – BS1772 2

TOREBKA DAMSKA SKÓRZANA - BS1772 2

Jednym z modeli wśród torebek firmy Puccini, bardzo popularnym obecnie, jest właśnie BS1772 2. Torebka ta charakteryzuje się pięknym łódkowatym kształtem oraz eleganckimi uchwytami. Co więcej – oczywiście możemy nosić ją także na ramieniu. Jednak tym co w tej torebkę jest bardzo unikatowe i oryginalne, jest połączenie kolorystyczne. Głęboki brąz i biel tworzą razem ponadczasowe połączenie pełne elegancji i dobrego smaku!