Wakacyjny wyjazd do Gruzji

Polacy ostatnio coraz częściej wybierają w wakacje nieco mniej pospolite destynacje. Za przykład niech posłużą zyskujące na popularności wakacje w Gruzji. Czy warto odwiedzić ten kraj?

Egzotyczny kraj pod nosem

Wydaje się, że dla mieszkańca Europy zachodniej Gruzja jest dosyć egzotycznym krajem. Z pewnością mentalność Gruzinów znacząco odbiega od mentalności Polaków czy Niemców. Co najlepsze, tę ciekawą kulturę można poznać nie oddalając się jakoś szczególnie od domu. W samej bowiem Europie jest wiele kierunków dalszych niż Gruzja.

Wycieczka do Gruzji – przewodnik czy samodzielnie?

Niewątpliwie, Gruzja to kraj kryjący wiele tajemnic. Ażeby je wszystkie poznać, trzeba być na miejscu z kimś, kto je zna. Warto więc wybrać się na wycieczkę do Gruzji z biurem podróży. Zorganizowana wycieczka do Gruzji gwarantuje zobaczenie wszystkich najważniejszych miejsc.

Jak dostać się do Gruzji?

Obecnie jest wiele sposobów na dostanie się do Gruzji. Biura podróży często oferują transport autobusem. Jednakże, na wakacje w Gruzji można również wybrać się samolotem. Zwłaszcza, jeśli podróżuje się na własną rękę, lepiej wybrać tę formę transportu. Dzisiaj do Gruzji lata wiele tanich linii lotniczych, co oznacza, że bilety nie są drogie

Ceny w Gruzji

Na pewno Gruzja przyciąga również niskimi cenami. Jest to bardzo tani kraj, w którym średnie ceny wszelkiego rodzaju towarów są niższe niż w Polsce. Również noclegi w Gruzji są stosunkowo tanie, niezależnie od tego, czy mowa o wynajęciu domku, czy też o rezerwacji pokoju w dobrym hotelu.

Zobacz więcej: CzajkaTravel.pl | Wycieczka do Gruzji